זכיינות

קונספט "חנות המפעל השכונתי"

גלידה באר-שבע מתמחה מאז קום המדינה ביצור גלידה איכותית, ביתית, טבעית. עם עליית התודעה לאכילת מזון טבעי ואורגני המותג ששמר מאז ומעולם על ערכים אלו עולה ומתחזק. לאחר 60 שנות ניסיון בהכנה וייצור גלידה ביתית ומשובחת פיתחנו קונספט חדש של חנויות יצרניות המספקת ללקוח את חווית הגלידה המושלמת: מטבח פתוח בו מיוצרת הגלידה לעיניו של הלקוח, ומכירתה של גלידה טרייה שיוצרה זה עתה.

העיצוב

  • חלל בעיצוב פונקציונאלי ומודרני.
  • חנויות בגדלים של 20-70 מ"ר.
  • כלל הציוד של החנות מוזמן על ידינו ומיובא מאיטליה במכולה אחת הישר לחנות החדשה שלכם: מקררים, מקררי התצוגה, מקפיאים, מכונות לייצור הגלידה, ארונות , כיורים, ברזים.. הציוד מסופק תוך 60 יום משליחת תוכניות אדריכליות של כל חלל נתון. גלידה באר שבע מחזיקה בהסכמים בלעדיים עם החברות המספקות אשר מקום מושבן באיטליה.

פריסה ומיקומים

  • גלידה באר-שבע פרוסה מדרום הארץ עד צפונה.
  • חנויות הרשת נמצאות ברחובות מרכזיים בערים הגדולות ובמתחמי קניות וקניונים מובילים.

איך תהפכו להיות זכיינים

הקונספט של גלידה באר שבע מדבר אליכם? מעוניינים לפתוח חנות יצרנית שמייצרת גלידה על בסיס יום יומי, מקורי וטבעי? אנחנו מלווים את הזכיינים שלנו לאורך כל הדרך, החל משלב איתור החנות במיקום מרכזי ומוביל, דרך עיצובה, התאמתה לסביבה וצרכיה, ועוד. הצוות המקצועי שלנו מלווה ומייעץ לזכיינים שלנו לאחר שנים רבות של ניסיון בעולם העסקים בכלל ובענף הגלידות בפרט – צרו קשר כאן.